• 391
Aydın

Hangi banka emekliye ne kadar promosyon ödemesi veriyor?

 • 391
Hangi banka emekliye ne kadar promosyon ödemesi veriyor?

1 Cevap

 1. Bankalar, emeklilere promosyon ödemesi yapmak için büyük bir rekabet halindedirler. Önceden 450 TL olan promosyon ödemeleri, bu rekabetten dolayı 1000 TL civarına yükseldi. Bankaların bu yarışı elbette emeklilerimize yarıyor. Ancak promosyon alacaksanız bankaya 3 yıl boyunca ödeme sözü vermelisiniz. İşte promosyon veren bankalar:

  TEB Emekli Promosyonu

  TEB, emeklilere 450 TL kadar bir ödeme yapmaktadır. Ayrıca en az 1 otomatik fatura talimatı veren emeklilere de 550 TL ödemektedir.

  AKBANK Emekli Promosyonu

  AKBANK’ın emeklilere ödediği promosyon miktarı 450 TL civarındadır. Ayrıca bütün AKBANK ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi, ücretsiz havale ve EFT, bireysel kredilerde de özel faiz oranları ile emeklilere cazip fırsatlar sunuyor.

  Denizbank Emekli Promosyonu

  Denizbank da emeklilere 450 TL kadar bir promosyon ödemesi yapan bankalar arasındadır. Ayrıca emekli maaşını Denizbank’a aldıranlara ekstra 100 TL daha ödeme yapılır.

  FİBABANK Emekli Promosyonu

  Fibabank, emeklilerin maaş oranlarına göre promosyon ödemesi yapar. Bu ödemeler 330, 415 ve 500 TL arasında değişmektedir.

  Garanti BBVA Emekli Promosyonu

  Emeklilere 450 TL veren Garanti Bankası, tek tuşla maaşı çekebilme imkanı vermektedir. Aynı zamanda çekilecek kredilerde özel faiz oranı imkanı vardır.

  ING BANK Emekli Promosyonu

  ING Bank, emeklilere en yüksek promosyon ödeyen bankadır. Emekli promosyonu olarak 900 TL kadar ödeme yapabilen ING, emekli maaşını ING’ye aldıranlara 450 TL nakit promosyon ödemektedir. Ayrıca 2 adet otomatik fatura talimatı veren emeklilere de 250 TL pirm öder. Emekli arkadaşını ING’ye getirenlere 150 TL, ING Mobil kullanan emeklilere ise 50 TL nakit ödemesi yapar.

  İş Bankası Emekli Promosyonu

  Emeklilerden kredi kartı ücreti almayan  İş Bankası, promosyon olarak 450 TL ödeme yapmaktadır. Ücretsiz havale ve EFT imkanı da sağlayan banka, kişiye özel kredi faiz oranı vermektedir.

  QNB Finansbank Emekli Promosyonu

  Emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyan her emekliye 700 TL ödeme ya

  • 127

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.