Adv
 • 514
Aydın

Stellar (XLM) ne durumda?

 • 514

 

1 Cevap

 1. Öncelikle bir AB şirketi , Stellar’da 20 MİLYON EURO’luk TAHVİL başlattı . Diğer projelerle karşılaştırıldığında Stellar, bankalar, finans kurumları ve üst düzey şirketler tarafından benimseniyor.

  İkincisi, Stellar’ı denerseniz, XLM’nin cüzdanınıza ne kadar hızlı ve çabuk ulaştığına şaşıracaksınız.( 2 saniyeden daha kısa sürede). İşlem hacimleri söz konusu olduğunda Coinstats’ta Stellar’ın neden 1 numara olduğu şüphesiz . Basitlik uğruna, Stellar blok zincirinin diğer zincirlerden daha fazla kullanıldığı anlamına gelir.

  Ukrayna’nın CBDC’sini test etmek ve oluşturmak için Stellar’ı seçmesi de Stellar’ın en büyük başarılarından biridir.

  USDC, Şubat 2021’de Stellar’a da gelecek. Kullanıcılar için bu ne anlama geliyor? Artık YÜKSEK ETH GAZ ÜCRETLERİ yüzünden USDC ücretlerine küfretmek yok.

  Kripto paranızı Stellar’da USDC’ye kolayca takas edebilir ve ultra hızda gönderebilirsiniz.

  Dahası, Stellar’ın sınır ötesi ödemelerde, havale işlemlerinde, CBDC’de ve varlık tokenleştirmesinde ana oyuncu olduğuna şüphe yok.

  Ama bu, buzdağının sadece görünen kısmı!

  Stellar ayrıca yerel bir DEX’e sahip ve akıllı sözleşmeyi çevirmek için çalışıyorlar. Halihazırda bir Stellar Smart Sözleşmesi var, ancak dönüşümle daha iyi olacak.

  Stellar üzerinde Stablecoin’ler de bulunur. Filipin Pezosu, Nijeryalı Naira, Çin Yuanı, Meksika Pezosu, Euro, Brezilya Reali ve Arjantin Pezosu. Ve % 100 desteklenir; çünkü düzenlenmiş veya lisanslı değilseniz Stablecoin’leri stellar üzerinden veremezsiniz. Dünyanın en eski bankalarından birinin EURO’larını Stellar’da çıkarmasının nedeni de budur .

  Ayrıca Litemint oynamayı da deneyebilirsiniz . Stellar üzerine kurulmuş bir oyundur ve yarışmayı kazanırsanız ve Stellar DEX (SDEX) üzerinde XLM ile takas edebileceğiniz KREDİLER kazanırsanız bir NFT de alacaksınız. SDEX ile etkileşim kurmak için Lobstr veya Solar’ı App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz.

  Stellar yalnızca ödemenin çalışma şeklini değiştirmez. Ayrıca oyun da oynayabilirsiniz. Daha fazla kullanım durumu var, ancak daha fazlasını öğrenmek için Stellar’a gitmenizi öneririm.

  • 69

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.