• 330
Aydın

Tarcanlar Oto Ekspertiz Fiyatı Nedir ve Serviste Neler Yapılır?

 • 330

İkinci el oto alımında yaşanan sıkıntılardan dolayı insanlar sadece güvenilir satıcı aramakla kalmıyor, aynı şekilde güvenilir ekspertiz bayileri de aramak durumunda kalıyor. Youtube’daki videolarını izlediğim kadarıyla, keşke her ile şube açsa diye umut ediyordum. Kocaeli piyasasından 2. el araç almaya karar verdim. Aklımda bir kaç soru var; Tarcanlar Oto Ekspertiz nerede? / Adres ve İletişim Numarası Nedir? / Hangi kontroller yapılır? / Fiyatı diğer eksperlere kıyasla pahalı mı?

10 Cevap

 1. Hiç bu kadar sıra bekleyeceğimi düşünmezdim. Arabasını geceden getirip sıraya sokanlar var. Biz 4-5 saat kadar sıra bekledik. İşlemde 1 saatten biraz fazla sürüyor.

  • 168
  • Tarcanlar Expertizden gerçekten çok memnun kaldım. İlk araç alışım olduğu için kesinlikle tarcanlarda Expertiz yaptırmak istiyordum. Pendik şubesinde çalışan değerli arkadaşlar çok ilgilendiler. Özellikle Sami tarcan beye telefonla ulaştığımda dahi çok çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığı ile araç alıp çıktım.
   Gerçekten Allah eksikliğinizi göstermesin. Sizin gibi dürüst işletmecilere çok ihtiyacımız var.

   • 29
 2. Firmaya götürdüğünüz araçlarınızı ilk önce sabunlu su ile çok detaylı bir şekilde yıkanır ve ondan sonra incelemeye alınır. Tarcanlar Oto ekspertiz servis detayları bakımından belki de karşılaşacağınız en mükemmel ve profesyonel firmadır.

  Serviste yapılanlar:

  1. Boya kontrol
  2. Kaporta kontrol
  3. Jant kontrol
  4. Lastik kontrol
  5. Cam kontrol
  6. Far ve silecek kontrol
  7. Koltuk
  8. Klima
  9. Airbag
  10. Kapı döşeme
  11. Araç gösterge ön panel
  12. Motorda su ve yağ kaçağı
  13. Motor yağı seviyesi
  14. Soğutma su seviyesi
  15. Gözle görülen kayış kontrolleri
  • 141
 3. Son fiyat 600Tl diye biliyorum. Yinede en doğru fiyatı öğrenmek için arayıp sorabilirsiniz. Web sitesi:

  http://www.kocaelitarcanlarekspertiz.com/

  • 134
 4. Fiyatlar öyle abartılı değil. Biz Kocaeli’nde bir araba bulduk. Sahibini buraya yönlendirdik. 9-10 sayfa rapor çıkardılar. Gönül rahatlığıyla arabayı satın aldık.

  Biz D segmenti araç için expertiz yaptırdık. 400 TL verdik.

  • 133
 5. Arabamı satarken kendi boya ölçüm cihazı ile gelen iki kişi oldu. Her seferinde ekspere para vermektense kendi cihazlarını almışlar. Muhtemelen alım satım işiyle uğraşıyorlardı. Bende internetten fiyatlarına baktım. Çok pahalı olanlarda var Çin malı olanlarda var. İki defa ekspere verilecek para ile bu cihazlardan alınabilir. Benim gibi düşünüp alan kullanan var mı?

  • 104

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.